.

Otel Tekstili

3   Eki   2017

"Alya grup, kontrakt bazlı; otel, iş yeri, rezidans gibi farklı projelere teknik ve dekoratif ihtiyaca göre ürün ve hizmetler sunmaktadır."


Zevk ve tercihinize sunulan board çalışması tecrübeli ekiplerimiz tarafından beğeninize sunumu yapılıp, içerik ve detaylar hakkında fikir alışverişi yapılmaktadır. Sorunsuz iç mimari desteği konusunda, Alya alanında öncü şirketlerden olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Uygun şart ve koşulların oluşmasından sonra, yerinde uygulama ve montaj hizmeti ile numune oda hazırlanmakta, müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra zamanında ve sorunsuzca projelerinizi neticelendirmektedir.

Projelerinizde kullanılacak, kontrakt kumaşların alev almazlık, leke tutmazlık, nano teknoloji ile UV dayanıklılık özelliklerinde, istediğinize göre Trevira CS ve Yüksek performanslı ipliklerle dokunabilmektedir. 

Otel odaları tekstil ürünleri; örnek board çalışmaları ile özel tasarım halı, duvar kağıdı, döşemelik ve perdelik kumaş alternatifleri ile projenize özel hazırlanarak beğeninize sunulmaktadır.

Firmamız projelerinizde kullanılmak üzere yüksek performanslı, İtalya ve Almanya'dan ithal özel renk baskı ve kalitelerde suni ve hakiki derileri de sizlere sunmak, projelerinizin işlevsellik ve dayanıklılığında büyük başarılar sağlamanıza yardımcı olmaktadır.