.

Motorlu Perde Sistemleri

3   Eki   2017

"Yerinizden kalkmadan, tek bir tuşa dokunarak tüm perdelerinizi kontrol edebilirsiniz."


 

 

Ayrıca güneş, yağmur ve rüzgar sensörleri ile otomasyonu hava şartlarına uydurabilir, kumandaların özellikleri sayesinde istediğiniz günün istediğiniz saatlerin de otomatik açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.Tüm motorlu perdelerin uygulayıcısı olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Uzaktan kumandalı perdelerde motor tercihi, konforun yanında fonksiyonellikle beraber kullanıcıya pratik kullanım sağlamaktadır. Perdenin kumaş ve mekanizma sisteminin ağırlığına göre farklı güçte motorlar tercih edilir. Kullanıcının isteğine göre uzaktan kumandalı tüp motorlar genel olarak uygulanan motor sistemidir. 

Aynı anda tek kumanda ile birden fazla perdeyi çalıştırabilir veya ayrı ayrı çalıştırma seçeneği vardır. Bu seçim uygulayıcı ve kullanıcı tarafından teknik detay ve ölçümleme işlemleri sonucunda yapılır. Uzaktan kumandalı perde seçimi yüksek pencerelerde, galerilerde, salonlarda, hava alanları, terminaller, sinema  salonları, tiyatro salonları, okullar, dershaneler, askeri binalarda, brifing salonlarında, otellerin restaurant ve konferans salonlarında sıklıkla kullanılmaktadır.